Tolik pravdy, která bolí...

9. října 2013 v 16:29 | KEFY |  Moje Kecy :*

Jen tak si jdu po ulici a najednou mám pocit, že se propadám. Chce se mi brečet a nemám vhuť na nic. Je to takové na nic. Všechno jenom proto, že si uvědomím, kolik hnusné pravdy je na tomto světe.

Je to taková nepříjemná bolest, která rozežírá srdce a nepomůže jí nic. Nepomůže tomu ani hudba, kterou rádi posloucháte.

Ano… Hudba člověka může rozveselit, může s ním mávat jak chce. To je jedna z těch pravd, která tak trochu bolí. Já vím.. Není tak strašná, ale přesto je pravdivá. Hudba je různá, může být smutná, veselá, depresivní, ale i spousta dalších. A každá hudba, co poslouhcháme, může během vteřiny změnit náladu. Můžete být smutní, veselí nebo i v depresích.

Je však spousta dalších věcí, které jsou špatné, které vadí snad všem. Je to třeba marihuana nebo spousta dalších jedovatých látek, které se prodávají jako drogy. Ano, drogy jsou jedny z těch špatných věcí, cože je další bolestivá pravda.

Pravda většinou bolí. Většinou zlomí srdce nebo pohorší až na tu nejnižší příčku společnosti. Ale je to pořád lepší, než ta nejsladší lež. A tím narážím na další hnusnou věc. Lež. Nikdy by se nemělo lhát, ale stejně to každý dělá.

Teď když to čtu zpátky, tak si myslím, že spíš píšu o špatných věcech, ale přesto to je skoro jedno a to samé. I když je to něco úplně něco jiného. Je to takové celé zamotané a nikdo už pořádně nesleduje,co se vlastně děje.

Nejhorší z toho všeho je, si tu pravdu přiznat a žít s ní. Žít s tou potupou, že jsme udělali něco špatně. Že jsme podle Satana nejzkaženější zvířata na světě, že my jsme ta zkažená generace. My mladí a ti starší, narozeni dřív, jsou ti chytřejší. Když si přiznáme, že nová generace žije s tou starou a my jsme podle nich a podle všech ti horší.

Všem najednou vadí sluchátka. Tak proč je vynalezli, když jim vadí? Proč je vynalezli, když ví, že to ničí sluch?Je to furt dokola. Něco se vynalezne a potom to všem začne vadit. Dokonce i televize. Jak to má všechno člověk sledovat? Vždyť už existuje víc jak 1.000 programů a to nepočítám americké a podobné.

Všechno se zlepšuje a rok co rok se generace posunuje nahoru. Je to jako kdyby měli nekonečně nápadů, co by se pro budoucnost mělo udělat, ale nikdo to nechce podporovat. Je pravda, že tato generace má svoje velké nevýhody… :/


A tady taková… Jak to nazvat.. NĚCO CO MĚ DRŽÍ NAD VODOU
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 máša máša | Web | 9. října 2013 v 16:49 | Reagovat

Já skoro na televizi nekoukám, nesnáším ty bláboly a spousty reklam.

Dnešní staří taky bývali mladí, pamatuju, že děda s babičkou se taky věčně čílili.

2 Clara Black Clara Black | Web | 12. října 2013 v 15:55 | Reagovat

Ahoj,
Bereme tě do Duše pisálka, vítej! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.