Janxx Story- Kap. 1.

5. října 2013 v 21:25 | WendulMonroe |  Janxx Story
Tady je nová vícedílná povídka na téma JANXX. Kdo neví, co to je, tak jsou to dva lidi, Jinxx a Jake s Black Veil Brides. Je to taková moje FF. Fan Fiction.

Já jen doufám, že se vám bude líbit :) Zatím jsem nestihla vytvořit ani k jedné povídce obráze, ale budu se snažit co nejrychleji. Pokud mi to čas dovlí a tak jen doufám :D Já jen tady uvedu tu povídku a tak se prosím nezděste :) Dekuji :D :D :DJINXX
Začalo to všechno na koncertě KISS. Bylo to takové ne zrovna zajímavé, protože jsem KISS moc v oblibě ten rok neměl, ale později se to změnilo. Prostě jsem si je tak trochu oblíbil.

No prostě jsem šel na koncert, ne sám, byl jsem s mým kamarádem Ashleym. Ano, je to dívčí jméno, ale je to kluk. Co jsem s tím měl dělat. Můj problém to nebyl. Já jsem v tom problém ani neviděl, maximálně to, že má to jméno prostě divný.

No prostě jsme se tam potkali s Andym, který tam byl s Jakem, ano… To on…

Andy se přivítal se mnou a Ashovi na tváři přistála pusa. To mě ale ani tak moc nezaujalo, protože jsem si všiml přímo okouzlujících hnědých očí, které ten člověk vlastnil.

JAKE
Andy se mě zeptal, jestli s ním nepůjdu na koncert KISS. Jako měl jsem KISS rád, ale na koncert bych s Andym asi nešel. Měl Ashe a tak jsem se ho zeptal, proč nejde s ním. On mi odpověděl, že šel s jakýmsi Jinxxem.

No právě to jeho jméno. Jinxx… Vždy mi naskočí husí kůže. No a právě na tom koncertě jsem se zamiloval. Ano… Jsem gay a co. Tohle je můj problém, tak se do toho nepleťte.

No když jsme tam došli, tak se Andy přivítal s klukem, který má přímo nádherné modro-šedé oči. Takové nádherné oči, které jsou lehce olemované tužkou, jsem ještě neviděl. Byli čarovné a přímo překrásné. Vypadal opravdu jako… Goth? Jo… To bude to pravé. Vypadal opravdu překrásně, hlavně ty oči… Okamžitě jsem se v nich ztratil.

JINXX
To snad není pravda. Navázali jsme oční kontakt a ani jeden jsme nevnímali okolí. Jenom si navzájem dívali do očí. Bylo to tak intenzivní, že jsem se v nich ztratil. Byl to jen oční kontakt, ale prostě ty oči byly… Přímo překrásné.

JAKE
Jakoby se zastavil čas. Nebyl jsem se schopný pohnout, natož uhnout pohledem. Díval jsem se do těch jeho očí a on se zároveň díval do mých. Bylo to něco naprosto divného, ale zároveň úžasného. Takového… Prostě to nedokážu popsat. Bylo to pro mě jako pohádka, která nikdy nekončila nebo něco takového.

JINXX
Najednou uvidím mávání ruky před mým obličejem. Co to?

"Jinxxi? Co to mělo být?" zamračí se na mě Ash, ale já to prostě nevnímám. Pořád se dívám do těch očí. Jsou ta okouzlující.

"Já…Nevím…" Vydechnu a ucítím pohlavek. Za co? Podívám se na Ashe, který je už podle mě naštvaný. Tohle asi nečekal. Ale já taky ne. A rozhodně jsem nikdy nevěřil na lásku na první pohled. Teď se to stalo. Jak divné…

"Čumíte na sebe deset minut a my na vás můžeme volat jakkoliv, vy stejně nevnímáte. Jako dvě hrdličky…" otočí oči v sloup Ash a já jen cítím, jak se mi zahřívá tvář. Jenom kvůli Jakeovi? Uh Oh…

JAKE
"Jsi roztomilý, když se červenáš…" zašeptám mu do ucha a usměju se. Sklopí hlavu a podle mě se červená asi ještě víc. Andy na mě jen nechápavě zírá.

"Chcete na ten koncert nebo jdete?" najednou řekne Ash a já opravdu nemám chuť. Chci zírat do těch očí nebo líbat ty jeho rty. Jsou tak úžasné a plné…

"Jestli ne, tak v pohodě…" prohodí Andy a Jinxx jen radostí poskočí. Ok… Jsme dva. Snad to tolik vadit nebude. Jakoby ale neposkakoval, že půjde domů. Usmál se na mě a tak jsem mu úsměv oplatil. Při tom jsem se díval do těch nádherných očí. Byly opravdu okouzlující.

JINXX
Tak to by bylo. Nejde se na koncert a tak ho můžu pozvat na večeři nebo tak něco. Můžeme se jít třeba jenom projít parkem nebo jenom zajít ke mně. Zahraju mu na kytaru, housle nebo na klavír. Možná si ho tak víc přitíhnu na sebe.

"Tak si jděte po svých…" Hlesne Ash a jde do fronty. Teď jsem tu jenom já a Jake. To se mi snad zdá… Začínám být nervózní, až se mi z toho začínají potit ruce.

"Nechceš zajít ke mně?" usměje se na mě překrásný člověk a já jen stojím jak na trní. No ták… Mluv! Nejsi přece srab!

"Jestli ti to nevadí…" prohodím a jen se modlím, aby mě nebral za debila. Spousta lidí mě bere. Spousta lidí mě nenávidí kvůli vzhledu a kvůli tomu, co mě baví. Prostě rád hraju na klasické nástroje a baví mě to. Tak co jiného.

JAKE
Pozval jsem ho k sobě a já se jen modlil, aby neodmítl. Aby prostě neodešel domů. Bolelo by mě srdce, protože jsem poprvé zažil lásku na první pohled. Láska mi nikdy moc do hlavy nešla, ale prostě se sem tam do někoho zabouchnu. Ale ne takhle.

Já jsem jako tak na lásku na první pohled nevěřil, ale někdy mě o tom přemýšlení chytne a tak prostě přemýšlím.

"Jestli ti to nevadí…" ozve se od Jinxxe a já mám chuť skákat deset metrů vysoko. Jako naprosto malé dítě, co se těší na Vánoce. Bylo to naprosto úžasné.

Tak jsme pomalu šli a povídali si. Prostě jsme si povídali o náhodných tématech a smáli jsme se každé blbosti. Bylo to naprosto úžasné.

JINXX
Než jsme došli k němu do baráku, tak jsem zahlédl Alexe. To ne… To nechci. Vždyť jsou prázdniny a mám právo mít od nich klid. Když Jake pomalu zabočoval k baráku, tak jsem ho za ruku rychle zatáhl za keř a dal mu ruku přes pusu. Snažil se vysvobodit, ale pak to vzdal.

Když Alex přešel, tak jsem vylezl z keře a rychle Jakea chytl ta ruku. Snažil jsem se co nejtišeji a Jake naštěstí podporoval. I když vím, že byl vyděšený. Já bych byl taky.

Tiše jsme vklouzli do baráku a než se Alex otočil, tak jsem dveře zabouchl. Díky bohu, nevšiml si nás. Oddechl jsem si a Jake na mě jen hleděl.

"Člověk, který mě šikanuje na škole… Jenom nechci, abys tak skončil i ty… Jakey…" vymyslel jsem mu opravdu roztomilou přezdívku… Snad se mu bude líbit.

JAKE
Taková přezdívka… Takhle pěkně mi ještě nikdy nikdo neřekl. Bylo to od něj milé. Mám tu přezdívku rád.

"Aha… Dáš si něco k pití?" usměju se a zavedu ho do obýváku. Rozhlíží se po kytarách, takže utvrzuju, že asi na kytaru umět bude. Nikdo se tak zaujatě na kytary nedívá.

"Cože? Jo… Máš pivo? Když dovolíš?" pošle mi krásný úsměv a mě zelektrizují naprosto překrásné rozzářené oči. Asi jsem se opravdu zamiloval. A kašlu na čas, který jsme teprve strávili.

"Jo… Jasně…" pořád se dívám do těch očí a on se zase dívá do mých. Cítím, jak se k němu začínám nebezpečně přibližovat. Já se prostě neovládnu.JINXX
Nevnímal jsem nic. Prostě jsem jen cítil, jak se k němu přibližuju a on ke mně. Prostě se nedokážu ovládnout. Jakoby mě pohledem hypnotizoval.

Když k němu dojdu, tak ho chytím kolem pasu a on kolem mě kolem krku. Bylo to něco naprosto úžasného.

Pomalu jsem začal přibližovat rty k jeho a on jen zavřel oči. Když jsem cítil i jeho dech, tak jsem oči zavřel taky. Zrovna se ozvalo bušení na dveře. Chyběl jen milimetr. MILIMETR!

JAKE
Když jsem cítil, že nás rozpojuje pouze milimetr, tak jsem uslyšel přímo bušení na dveře. Jestli to je CC, tak ho zabiju. To snad nemyslí vážně.

"CC!" zabručím, když otevřu dveře. Ale on byl tak šťastný, že mu to bylo jedno. Doufám, že je to důležité, protože jinak bych ho zkopal ze schodů. Které tu jaksi nemám, ale prostě bych to nějak udělal.

"Můj pes žije!" křikl a objal mě. Jinxxy tam stál jak kůl v plotě, ale CC mě objal a zase běžel pryč. Cože? No to je jedno… Prostě je to jedno a kašlu na to.

"Dáš si teda to pivo?" řeknu, když zavřu dveře a znovu se objevíme v obýváku. Zrovna jsem ho skoro políbil a CC vyrušil s tím, že jeho pes žije. Je pravda, že pro jeho psa by udělal cokoliv, ale opravdu to teď vyrušilo. Byl jsem pro něj šťastný, aleopravdu vyrušil vzácnou chvíli. Prostě vyrušil a to mě naštvalo.


"Haló! Jakey!" mával mi před obličejem rukou Jinxxy. Opravdu Jinxxy? Hm… Ale pořád to nemění věc, že ho chci políbit.

"Promiň… Jenom jsem myslel…" podíval jsem se dolů a najednou jsem ucítil ruce kolem pasu.

JINXX
Když se podíval dolů, tak jsem ho znovu objal kolem pasu a natiskl ho na sebe. Nemohl jsem si pomoct… Byl tak zatraceně sexy a jeho rty byly tak… K zulíbání.

Když to zaregistroval, tak mi položil ruce kolem krku a jeho tvář trochu zčervenala. Usmál se a začal se ke mně přibližovat. Své rty měl tak úžasné a už jsem se nemohl dočkat, až se jich dotknu.

Začal jsem se přibližovat taky a zavřel jsem oči hned po Jakeym. Když jsme cítili dech toho druhého, tak jsem prostě spojil rty a čekal jsem na reakci. Okamžitě mě políbil zpátky a začal sát můj spodní ret.

Po chvíli jsem otevřel ústa, aby mohl vklouznout jazykem a to taky udělal. Naše jazyky spolu tancovali a společně si hráli, když jsem rukou sjel na jeho zadek. Byl tak zatraceně pevný, jakoby dělaný přesně na mou ruku.

JAKE
Líbali jsme se a jeho ruka spočívala na mém zadku. Bylo to něco úžasného. Něco tak krásného… Prostě se to nedá popsat několika slovy. Bylo to prostě perfektní.

Když jsme oba potřebovali vzduch, tak jsem mu vysvlékl tričko a zatáhl jsem ho na pohovku. Posadil jsem ho na ni a sedl jsem si na jeho klín.
***

Když jsem se ráno probouzel, tak jsem si uvědomil, co se stalo. Bylo to perfektní. Naprosto úžasné. Ale bolí mě z toho celé tělo. A hlavně zadek.

Ale probudil jsem se sám. Kde mohl být? Utekl ode mě? Ne… To by nemohl udělat.

JINXX
Dělám snídani v kuchyni, když kolem pasu ucítím ruce. Jakeyho ruce. Byly tak jemné… Až mi z toho přeběhl mráz po zádech. Jeho hlava na mém rameni.

"Dobré ráno, lásko…" usměju se a políbím ho. Je tak perfektní, i když právě vstal. Je na něm něco, co není sexy?

"Dobré ráno, modroočko…" Nahlas se usměje Jakey. Je tak perfektní. Já ho tak miluju…

"Voní to jako lívance…" zasměje se Jakey a s tím se zasměju i já. Tím dám poslední kusy na talíř a poliju silnou vrstvou nutely. Doufám, že to bude mít rád.

JAKE
Opravdu mi řekl "lásko"? Wow… Bylo to tak hřejivé u mého srdce, že jsem se málem roztekl. Bylo to od něj tak pěkné. A dokonce nezdrhl jako ostatní. Já ho tak miluju…

"Wow… Děkuju…" řeknu, když přede mě postaví talíř s lívancema a vrstvou nutely. Políbil jsem ho a za odměnu jsem ho líbal trochu déle. Zaslouží si to…

Je naprosto úžasný a to ve všech ohledech. A opravdu nemyslím jenom v posteli, ale je i milý a chvíli jsem si myslel, že mě miluje.

"Jakey?" zeptal se mě, když dojím a uklidím nádobí do myčky. Ty lívance dělá naprosto úžasné a nejlepší. Naprosto úžasné.

"Ano?" Chytnu ho kolem pasu a on mi položí ruce kolem krku. Snad mi neřekne něco hnusného. Něco ve stylu, že si se mnou jenom hraje nebo tak něco.

"Miluju tě…" usměje se na mě a v jeho očích se zaleskne opravdu láska. Že jsem si toho nevšiml dřív. Jsem prostě debil.

JINXX
Tak a je to venku. Řekl jsem mu, že ho miluju. Co když mi řekne, že si se mnou jenom zahrával, co když se mi vysměje.


"Taky tě miluju…" odpoví a já mám chuť skákat deset metrů vysoko. Ale místo toho ho vášnivě a láskyplně políbím. Je to naprosto úžasné.

Přestaneme se líbat a sedneme si do obýváku. Pustíme televizi a já si ho položím na svůj hrudník. Miluju ho jako nikoho a to se známe jenom dva dny. Ale to je naprosto jedno. Láska na první pohled.

"Jinxxy?" posadí se Jakey a tak také udělám já. On se mi zpříma dívá do očí a já jemu. Jen čekám, co z něj vyleze.

"Ano, lásko?" usměju se a stále čekám. Snad to nebude něco strašného.

"Chtěl by si se mnou chodit?" zeptá se mě a já mám pocit, jako bych létal. Ještě nikdy jsem s nikým nechodil, abych ho tak moc miloval. Vždy to byl jenom kvůli tomu, aby moji rodiče měli jistotu, že nejsem sám. Protože oni si myslí, že nikoho jiného než je nemám. Ale teď mám! A miluju ho.


"Ano…" odpovím a políbím ho, láskyplně a radostně. Jsem šťastný.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.