90 km na kole...

13. října 2013 v 19:34 | KEFY :* |  Daily Life :*
Včera, tedy v sobotu 12. 10. 2013, jsem s tátou jela na takový jeden dost divný výlet. Ehm… Pardon… Pro mě divný, dosti vyčerpávající, výlet. Bylo to něco příšerného. Opravdu a to nekecám.

Já jsem nikdy neměla takovou fyzičku, že bych dokázala běhat maraton, ale něco na kole ještě ujedu. Ale to můj táta nemohl dopustit, abychom pro něj "pouhých" 90 km na kole ujeli jen tak. Musel mě vzít do toho nejvyššího kopce, který jsem kdy jela tady u nás, na Moravě. Táhlo se to za Vsetín do takové vesničky Pržno. Kopec se táhl skoro 5 km.

Jako samozřejmě, že jsem nahodila relax, kolo jsem hodila tátovi a zbytek šla pěšky. Horší to bylo cestou zpátky…

Jenomže on mě takovým tím svým způsobem donutil, abych to vyšlapala. Řekl mi, že mě tam čeká restaurace s fajnovým masem, které já naprosto miluju. Ano… Jsem závislá na mase a nestydím se to říct, ani v nejmenším.

No tak jsme tam dojeli/došli a dali jsme si logicky to jídlo. Samozřejmě toho bylo moc a já se jen bála, abych dojela. Abych dojela zpátky. To byl ten strach ze všeho největší.

No tak abych to shrnula. Ano, dojela jsem, ale polovinu cesty mě táta musel tlačit za záda, protože moje nohy vypověděly svou poslušnost. A to mi říkal, že hlavně nemám zastavovat šlapat. Jenomže moje nohy bolely, pálily a hýbat jsem s nimi skoro nemohla. Tak jak to potom mám udělat…

No tak to došlo tak, že jsme šli na nějakou akci, kde bylo zase jídlo. Já jsem si sedla, dala jsem si kofolu a skoro jim tam usnula únavou. Tak jsem tedy šla na pokoj, kde jsme byli ubytovaní.

No tak jak to shrnu. Jeden tátův kamarád nás pozval na jednu akci, kde jsme měli pravděpodobně jít. Tak jsme jeli do Velkých Karlovic. Tam jsme se ubytovali a rázem bylo asi devět odpoledne. Vyjeli jsme docela dost brzo. No a tak jsme vyrazili na kolo. Poté akce.

Lehla jsem si, tak jsem momentálně byla oblečená a vypadala jsem a poté si pamatuju, jak bylo asi deset dopoledne dnešek.

Dneska jsem si musela zajít na masáž, protože takhle mě tělo ještě nikdy nebolelo. Naposledy!

Tak a protože jsem byla celý den doma, tak jsem vám povyprávěla o dnešku. To, že můj táta nebyl doma tak hodinu, jela se Velká Pardubická, vás asi nezajímá, co? :D Ani mě ne XD


No tak jako na nohy mi ta masáž nepomohla ani v nejmenším… Pořád mě bolí a můžu být vůbec ráda, že chodím…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.